VIEŠOJI ĮSTAIGA VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO VERSLO PRAKTIKŲ CENTRAS - viešieji pirkimai

Šiame puslapyje galite matyti tiekėjo VIEŠOJI ĮSTAIGA VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO VERSLO PRAKTIKŲ CENTRAS - 303262174 laimėtus viešuosius pirkimus. Tai reiškia, jog tiekėjas sudarė sutartis su viešojo sektoriaus įmonėmis. Norėdami detaliai analizuoti VIEŠOJI ĮSTAIGA VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO VERSLO PRAKTIKŲ CENTRAS ar kitų tiekėjų, konkurentų aktyvumą bei rezultatus viešuosiuose pirkimuose - registruokitės.

Tiekėjo laimėti viešieji pirkimai

Paskelbimo data

Pirkėjas

Pavadinimas

Sudarytos sutarties vertė

2019-08-22

Tauragės rajono savivaldybės administracija Entrepenerystės skatinimo programa

9 000 €

Ši pateikiama statistika ir informacija apie laimėtus konkursus yra nuo 2019-06-01. Statistika pateikiama pagal skelbimo datą (ne pagal konkurso laimėjimo datą).Į statistiką įtraukiami tik viešai paskelbta informacija. Jei norite matyti detalią informaciją ar ilgesnio laikotarpio duomenis - registruokitės.

Informacija apie Viešoji įstaiga Vytauto Didžiojo universiteto Verslo praktikų centras laimėtus viešuosius pirkimus 2015 m. - 2019 m. laikotarpiu


Nuo 2015 iki 2019 metų Viešoji įstaiga Vytauto Didžiojo universiteto Verslo praktikų centras (įm. kodas: 303262174), kaip viešųjų pirkimų tiekėjas, laimėjo ir sudarė viešųjų pirkimų sutartis: 3. Sudarytų sutarčių bendra suma: 27000 Eur.

Laimėjimų statistika pagal laikotarpį:

 • 2015 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2016 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2017 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2018 m. sudaryta sutarčių: 1. Sutarčių vertė: 9000 Eur;
 • 2019 m. sudaryta sutarčių: 2. Sutarčių vertė: 18000 Eur.

 • Viešoji įstaiga Vytauto Didžiojo universiteto Verslo praktikų centras daugiausiai sutarčių (3) sudarė pagal šį BVPŽ kodą: 79990000-0 (Įvairios su verslu susijusios paslaugos.). Pagal sutarčių sumas daugiausiai (27000 Eur.) buvo parduota pagal BVPŽ 79990000-0 (Įvairios su verslu susijusios paslaugos.).

  Kiti tiekėjai, kurie viešajame sektoriuje pagal įmonės Viešoji įstaiga Vytauto Didžiojo universiteto Verslo praktikų centras veiklą sudarė daugiausiai sutarčių ir gali būti laikomi konkurentais: Jono Pikūno individuali įmonė | UAB "Videoprojektai LT" | Lietuvos ir Vokietijos UAB "Tuvlita" | Elis Textile Service, UAB | Lietuvos ir Vokietijos UAB "Probiznis" |

  Šie duomenys apie Viešoji įstaiga Vytauto Didžiojo universiteto Verslo praktikų centras viešuosius pirkimus yra parengti pagal Viešųjų pirkimų tarnybos duomenis. Statistika yra skaičiuojama pagal sutarties sudarymo datą (ne pagal paskelbimo-viešinimo). Laikotarpis: 2015 m. – 2019 m. Remiamasi informacija apie sudarytas sutartis, kurios viešinamos visiems, net ir neskelbiamiems pirkimams.

  Tokio tipo statistika domina tiekėjus, kuriems viešieji pirkimai yra svarbi verslo dalis, arba jie svarsto apie galimybę pradėti dalyvauti konkursuose ir nori išsiaiškinti, kokia yra konkurencija. Pagal reikiamus kriterijus galime paruošti individualias analizes Jūsų įmonei: kiek konkurentų Jūsų sektoriuje, kokius konkursus ir kokia kaina jie laimi bei kt. Užsiregistravusiems informacija apie naujus konkurentų laimėjimus yra siunčiam kas rytą el. paštu.;