LIETUVOS ŽMONIŲ SU NEGALIA SĄJUNGOS FILIALAS VILNIAUS NEĮGALIŲJŲ DIENOS CENTRAS - viešieji pirkimai

Šiame puslapyje galite matyti tiekėjo LIETUVOS ŽMONIŲ SU NEGALIA SĄJUNGOS FILIALAS VILNIAUS NEĮGALIŲJŲ DIENOS CENTRAS - 300531064 laimėtus viešuosius pirkimus. Tai reiškia, jog tiekėjas sudarė sutartis su viešojo sektoriaus įmonėmis. Norėdami detaliai analizuoti LIETUVOS ŽMONIŲ SU NEGALIA SĄJUNGOS FILIALAS VILNIAUS NEĮGALIŲJŲ DIENOS CENTRAS ar kitų tiekėjų, konkurentų aktyvumą bei rezultatus viešuosiuose pirkimuose - registruokitės.

Tiekėjo laimėti viešieji pirkimai

Paskelbimo data

Pirkėjas

Pavadinimas

Sudarytos sutarties vertė

2019-11-29

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka Spektaklio parodymas

100 €

Ši pateikiama statistika ir informacija apie laimėtus konkursus yra nuo 2019-06-01. Statistika pateikiama pagal skelbimo datą (ne pagal konkurso laimėjimo datą).Į statistiką įtraukiami tik viešai paskelbta informacija. Jei norite matyti detalią informaciją ar ilgesnio laikotarpio duomenis - registruokitės.

Informacija apie Lietuvos žmonių su negalia sąjungos filialas Vilniaus neįgaliųjų dienos centras laimėtus viešuosius pirkimus 2015 m. - 2019 m. laikotarpiu


Nuo 2015 iki 2019 metų Lietuvos žmonių su negalia sąjungos filialas Vilniaus neįgaliųjų dienos centras (įm. kodas: 300531064), kaip viešųjų pirkimų tiekėjas, laimėjo ir sudarė viešųjų pirkimų sutartis: 3. Sudarytų sutarčių bendra suma: 300 Eur.

Laimėjimų statistika pagal laikotarpį:

 • 2015 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2016 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2017 m. sudaryta sutarčių: 1. Sutarčių vertė: 100 Eur;
 • 2018 m. sudaryta sutarčių: 1. Sutarčių vertė: 100 Eur;
 • 2019 m. sudaryta sutarčių: 1. Sutarčių vertė: 100 Eur.

 • Lietuvos žmonių su negalia sąjungos filialas Vilniaus neįgaliųjų dienos centras daugiausiai sutarčių (2) sudarė pagal šį BVPŽ kodą: 92312000-1 (Meninės paslaugos.). Pagal sutarčių sumas daugiausiai (200 Eur.) buvo parduota pagal BVPŽ 92312000-1 (Meninės paslaugos.).

  Kiti tiekėjai, kurie viešajame sektoriuje pagal įmonės Lietuvos žmonių su negalia sąjungos filialas Vilniaus neįgaliųjų dienos centras veiklą sudarė daugiausiai sutarčių ir gali būti laikomi konkurentais: UAB "SAVITAI" | Lietuvos nacionalinė filharmonija | Kauno valstybinis muzikinis teatras | VšĮ Šeiko šokio teatras | Asociacija LATGA | Valstybinis Šiaulių dramos teatras |

  Šie duomenys apie Lietuvos žmonių su negalia sąjungos filialas Vilniaus neįgaliųjų dienos centras viešuosius pirkimus yra parengti pagal Viešųjų pirkimų tarnybos duomenis. Statistika yra skaičiuojama pagal sutarties sudarymo datą (ne pagal paskelbimo-viešinimo). Laikotarpis: 2015 m. – 2019 m. Remiamasi informacija apie sudarytas sutartis, kurios viešinamos visiems, net ir neskelbiamiems pirkimams.

  Tokio tipo statistika domina tiekėjus, kuriems viešieji pirkimai yra svarbi verslo dalis, arba jie svarsto apie galimybę pradėti dalyvauti konkursuose ir nori išsiaiškinti, kokia yra konkurencija. Pagal reikiamus kriterijus galime paruošti individualias analizes Jūsų įmonei: kiek konkurentų Jūsų sektoriuje, kokius konkursus ir kokia kaina jie laimi bei kt. Užsiregistravusiems informacija apie naujus konkurentų laimėjimus yra siunčiam kas rytą el. paštu.;