VIENRĖŽINIAI IR DAUGIARĖŽINIAI SIŲSTUVAI

Grįžti į viešųjų pirkimų paiešką

Viešojo pirkimo detalės

Aprašymas:

14. Perkamos prekės aprašymas ir kiekiai: 14.1. Optinis siųstuvas-imtuvas (angl. small form-factor pluggable (toliau – SFP)) vienmodis 1550 nm jungtis viena LC, sparta 10 Gbps (Pagal OESKV vado 2021-02-12 įsakymu patvirtintą TS Nr. V-22 (16 punktas) – 30 vnt. 14.2. Optinis siųstuvas-imtuvas (angl. SFP) vienmodis 1550 nm jungtis viena LC, sparta 1,25 Gbps (Pagal OESKV vado 2021-02-12 įsakymu patvirtintą TS Nr. V-22 (17 punktas) – 30 vnt. 14.3. Optinis siųstuvas-imtuvas (angl. SFP) vienmodis 1310/1550 nm jungtis viena LC (Pagal OESKV vado 2021-02-12 įsakymu patvirtintą TS Nr. V-22 (18 punktas) – 30 vnt. 14.4. Optinis siųstuvas-imtuvas (angl. SFP) vienmodis 1310 nm jungtis dviguba LC sparta 1,25 Gbps (Pagal OESKV vado 2021-02-12 įsakymu patvirtintą TS Nr. V-22 (19 punktas) -30 vnt. 14.5. Optinis siųstuvas-imtuvas (angl. SFP) daugiamodis 850 nm jungtis dviguba LC sparta 10 Gbps (Pagal OESKV vado 2021-02-12 įsakymų patvirtintą TS Nr. V-22 (20 punktas) – 30 vnt. 14.6. Optinis siųstuvas-imtuvas (angl. SFP) daugiamodis 850 nm jungtis dviguba LC sparta 1,25 Gbps (Pagal OESKV vado 2021-02-12 įsakymu patvirtintą TS Nr. V-22 (21 punktas) – 30 vnt. 14.7. Optinis siųstuvas-imtuvas (angl. SFP) 1000 BASE-LX/LH tipo (Pagal OESKV vado 2021-02-12 įsakymų patvirtintą TS Nr. V-22 (22 punktas) – 30 vnt.

Perkančioji organizacija:

Pasiūlymo pateikimo terminas:

2021-09-22

Paskelbimo data:

2021-09-07

Vertė:

Blur

Dokumentai:

Blur
Blur
Blur

Papildoma informacija:

Blur

Panašūs viešieji pirkimai