VŠĮ Socialinių Inovacijų Centras - viešieji pirkimai

Šiame puslapyje skelbiami organizacijos VŠĮ Socialinių Inovacijų Centras - 302300191 viešieji pirkimai. Tai reiškia, kad Jūs galite matyti perkančiosios organizacijos prekių, paslaugų ar darbų: vykdomus konkursus, metinių pirkimų planų suvestines, sudarytas sutartis su tiekėjais. Galite prenumeruoti šios organizacijos pirkimus el. paštu paspaudę mygtuką "Prenumeruoti". Dėl platesnės informacijos reikėtų kontaktuoti su perkančiąja organizacija tiesiogiai: t.y kreiptis į viešųjų pirkimų skyrių arba ieškoti atsakingo už objektą asmens įmonės VŠĮ Socialinių Inovacijų Centras tinklalapyje.

Informacija apie organizacijos pirkimus

Paskelbimo data

Pavadinimas

Pasiūlymo pateikimo terminas

Nėra informacijos apie organizacijos vykdomus konkursus

Paskelbimo data

Pavadinimas

Informacijos apie organizacijos planuojamus pirkimus nėra

Paskelbimo data

Pavadinimas

Tiekėjas

Sudarytos sutarties vertė

Rodomų sutarčių skaičius - 3 Viso yra paskelbta - 3. Registruokitės norėdami matyti visas sutartis
Prieš 18 d. Automobilio (be vairuotojo) nuoma UAB VAIDOTO STATYBA

7 260 €

Prieš 375 d. Automobilio (be vairuotojo) nuoma UAB VAIDOTO STATYBA

6 000 €

Prieš 550 d. PILIETINIŲ GEBĖJIMŲ UGDYMO PASLAUGOS Fizinis asmuo

6 500 €

Informacija apie VšĮ Socialinių inovacijų centras laimėtus viešuosius pirkimus 2015 m. - 2019 m. laikotarpiu


Nuo 2015 iki 2019 metų VšĮ Socialinių inovacijų centras (įm. kodas: 302300191), kaip viešųjų pirkimų tiekėjas, laimėjo ir sudarė viešųjų pirkimų sutartis: 3. Sudarytų sutarčių bendra suma: 7539,6 Eur.

Laimėjimų statistika pagal laikotarpį:

 • 2015 m. sudaryta sutarčių: 2. Sutarčių vertė: 1539,6 Eur;
 • 2016 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2017 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2018 m. sudaryta sutarčių: 1. Sutarčių vertė: 6000 Eur;
 • 2019 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur.

 • VšĮ Socialinių inovacijų centras daugiausiai sutarčių (1) sudarė pagal šį BVPŽ kodą: 79951000-5 (Seminarų organizavimo paslaugos.). Pagal sutarčių sumas daugiausiai (6000 Eur.) buvo parduota pagal BVPŽ 79951000-5 (Seminarų organizavimo paslaugos.).

  Kiti tiekėjai, kurie viešajame sektoriuje pagal įmonės VšĮ Socialinių inovacijų centras veiklą sudarė daugiausiai sutarčių ir gali būti laikomi konkurentais: Marijampolės kolegija | UAB "ESTRAVEL VILNIUS" | UAB "Idea prima" | UAB "CENTRUM" | VšĮ "Problemų sprendimo centras" | VšĮ Kompetencijos tobulinimo institutas |

  Šie duomenys apie VšĮ Socialinių inovacijų centras viešuosius pirkimus yra parengti pagal Viešųjų pirkimų tarnybos duomenis. Statistika yra skaičiuojama pagal sutarties sudarymo datą (ne pagal paskelbimo-viešinimo). Laikotarpis: 2015 m. – 2019 m. Remiamasi informacija apie sudarytas sutartis, kurios viešinamos visiems, net ir neskelbiamiems pirkimams.

  Tokio tipo statistika domina tiekėjus, kuriems viešieji pirkimai yra svarbi verslo dalis, arba jie svarsto apie galimybę pradėti dalyvauti konkursuose ir nori išsiaiškinti, kokia yra konkurencija. Pagal reikiamus kriterijus galime paruošti individualias analizes Jūsų įmonei: kiek konkurentų Jūsų sektoriuje, kokius konkursus ir kokia kaina jie laimi bei kt. Užsiregistravusiems informacija apie naujus konkurentų laimėjimus yra siunčiam kas rytą el. paštu.;