Pabiržės tautinės kultūros draugija - viešieji pirkimai

Šiame puslapyje skelbiami organizacijos Pabiržės tautinės kultūros draugija - 300559124 viešieji pirkimai. Tai reiškia, kad Jūs galite matyti perkančiosios organizacijos prekių, paslaugų ar darbų: vykdomus konkursus, metinių pirkimų planų suvestines, sudarytas sutartis su tiekėjais. Galite prenumeruoti šios organizacijos pirkimus el. paštu paspaudę mygtuką "Prenumeruoti". Dėl platesnės informacijos reikėtų kontaktuoti su perkančiąja organizacija tiesiogiai: t.y kreiptis į viešųjų pirkimų skyrių arba ieškoti atsakingo už objektą asmens įmonės Pabiržės tautinės kultūros draugija tinklalapyje.

Informacija apie organizacijos pirkimus

Paskelbimo data

Pavadinimas

Pasiūlymo pateikimo terminas

Nėra informacijos apie organizacijos vykdomus konkursus

Paskelbimo data

Pavadinimas

Informacijos apie organizacijos planuojamus pirkimus nėra

Paskelbimo data

Pavadinimas

Tiekėjas

Sudarytos sutarties vertė

Rodomų sutarčių skaičius - 2 Viso yra paskelbta - 2. Registruokitės norėdami matyti visas sutartis
Prieš 763 d. Autentiškų batų gamybos paslauga Kruponas, B. Zadojenkienės Firma

990 €

Prieš 765 d. Tautinių rūbų nuoma Pas Mariją UAB

3 126 €

Informacija apie Pabiržės tautinės kultūros draugija laimėtus viešuosius pirkimus 2015 m. - 2019 m. laikotarpiu


Nuo 2015 iki 2019 metų Pabiržės tautinės kultūros draugija (įm. kodas: 300559124), kaip viešųjų pirkimų tiekėjas, laimėjo ir sudarė viešųjų pirkimų sutartis: 2. Sudarytų sutarčių bendra suma: 2700 Eur.

Laimėjimų statistika pagal laikotarpį:

 • 2015 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2016 m. sudaryta sutarčių: 1. Sutarčių vertė: 1200 Eur;
 • 2017 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2018 m. sudaryta sutarčių: 1. Sutarčių vertė: 1500 Eur;
 • 2019 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur.

 • Pabiržės tautinės kultūros draugija daugiausiai sutarčių (2) sudarė pagal šį BVPŽ kodą: 92312120-8 (Dainininkų grupių pramoginės paslaugos.). Pagal sutarčių sumas daugiausiai (2700 Eur.) buvo parduota pagal BVPŽ 92312120-8 (Dainininkų grupių pramoginės paslaugos.).

  Kiti tiekėjai, kurie viešajame sektoriuje pagal įmonės Pabiržės tautinės kultūros draugija veiklą sudarė daugiausiai sutarčių ir gali būti laikomi konkurentais: UAB "Promostar" | VšĮ "Vilnius arts" | G. Mažono firma "Emidija" | Biržų folkloro klubas "Siaudela" | UAB "Gerai gerai" |

  Šie duomenys apie Pabiržės tautinės kultūros draugija viešuosius pirkimus yra parengti pagal Viešųjų pirkimų tarnybos duomenis. Statistika yra skaičiuojama pagal sutarties sudarymo datą (ne pagal paskelbimo-viešinimo). Laikotarpis: 2015 m. – 2019 m. Remiamasi informacija apie sudarytas sutartis, kurios viešinamos visiems, net ir neskelbiamiems pirkimams.

  Tokio tipo statistika domina tiekėjus, kuriems viešieji pirkimai yra svarbi verslo dalis, arba jie svarsto apie galimybę pradėti dalyvauti konkursuose ir nori išsiaiškinti, kokia yra konkurencija. Pagal reikiamus kriterijus galime paruošti individualias analizes Jūsų įmonei: kiek konkurentų Jūsų sektoriuje, kokius konkursus ir kokia kaina jie laimi bei kt. Užsiregistravusiems informacija apie naujus konkurentų laimėjimus yra siunčiam kas rytą el. paštu.;