KUPIŠKIO R. RUDILIŲ JONO LAUŽIKO UNIVERSALUS DAUGIAFUNKCIS CENTRAS - viešieji pirkimai

Šiame puslapyje skelbiami organizacijos KUPIŠKIO R. RUDILIŲ JONO LAUŽIKO UNIVERSALUS DAUGIAFUNKCIS CENTRAS - 190051141 viešieji pirkimai. Tai reiškia, kad Jūs galite matyti perkančiosios organizacijos prekių, paslaugų ar darbų: vykdomus konkursus, metinių pirkimų planų suvestines, sudarytas sutartis su tiekėjais. Galite prenumeruoti šios organizacijos pirkimus el. paštu paspaudę mygtuką "Prenumeruoti". Dėl platesnės informacijos reikėtų kontaktuoti su perkančiąja organizacija tiesiogiai: t.y kreiptis į viešųjų pirkimų skyrių arba ieškoti atsakingo už objektą asmens įmonės KUPIŠKIO R. RUDILIŲ JONO LAUŽIKO UNIVERSALUS DAUGIAFUNKCIS CENTRAS tinklalapyje.

Informacija apie organizacijos pirkimus

Paskelbimo data

Pavadinimas

Pasiūlymo pateikimo terminas

Nėra informacijos apie organizacijos vykdomus konkursus

Paskelbimo data

Pavadinimas

Informacijos apie organizacijos planuojamus pirkimus nėra

Paskelbimo data

Pavadinimas

Tiekėjas

Sudarytos sutarties vertė

Nėra informacijos apie organizacijos sudarytas sutartis su tiekėjais

Informacija apie Kupiškio r. Rudilių Jono Laužiko universalus daugiafunkcis centras viešuosius pirkimus 2015 - 2019 m. laikotarpiu


Nuo 2015 iki 2019 metų Kupiškio r. Rudilių Jono Laužiko universalus daugiafunkcis centras (įm. kodas: 190051141), kaip perkančioji organizacija, iš viso sudarė sutarčių su įvairių sričių tiekėjais: 2. Tam buvo išleista 12999 Eur.

Statistika pagal laikotarpį:

 • 2015 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2016 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2017 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2018 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2019 m. sudaryta sutarčių: 2. Sutarčių vertė: 12999 Eur.

 • Nuo 2015 iki 2019 m ši perkančioji organizacija daugiausiai sutarčių (pagal kiekį) sudarė su: UAB "Velseka"

  Kupiškio r. Rudilių Jono Laužiko universalus daugiafunkcis centras daugiausiai sutarčių (1) sudarė pagal šį BVPŽ kodą: 09000000-3 (Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai.). Pagal sutarčių sumas daugiausiai (9999 Eur) buvo nusipirkta pagal BVPŽ 09135100-5 (Krosnių kuras.).

  Šie duomenys apie Kupiškio r. Rudilių Jono Laužiko universalus daugiafunkcis centras viešuosius pirkimus yra parengti pagal Viešųjų pirkimų tarnybos duomenis. Statistika yra skaičiuojama pagal sutarties sudarymo datą (ne pagal paskelbimo-viešinimo). Laikotarpis: 2015 m. – 2019 m. Remiamasi informacija apie sudarytas sutartis, kurios viešinamos visiems, net ir neskelbiamiems pirkimams.

  Tokio tipo statistika domina tiekėjus, kuriems viešieji pirkimai yra svarbi verslo dalis, arba jie svarsto apie dalyvavimą konkursuose ir nori išsiaiškinti, kas yra perkama. Pagal reikiamus kriterijus galima paruošti individualias analizes Jūsų įmonei. ;