Alytaus nakvynės namai - viešieji pirkimai

Šiame puslapyje skelbiami organizacijos Alytaus nakvynės namai - 149938665 viešieji pirkimai. Tai reiškia, kad Jūs galite matyti perkančiosios organizacijos prekių, paslaugų ar darbų: vykdomus konkursus, metinių pirkimų planų suvestines, sudarytas sutartis su tiekėjais. Galite prenumeruoti šios organizacijos pirkimus el. paštu paspaudę mygtuką "Prenumeruoti". Dėl platesnės informacijos reikėtų kontaktuoti su perkančiąja organizacija tiesiogiai: t.y kreiptis į viešųjų pirkimų skyrių arba ieškoti atsakingo už objektą asmens įmonės Alytaus nakvynės namai tinklalapyje.

Informacija apie organizacijos pirkimus

Paskelbimo data

Pavadinimas

Pasiūlymo pateikimo terminas

Nėra informacijos apie organizacijos vykdomus konkursus

Paskelbimo data

Pavadinimas

Informacijos apie organizacijos planuojamus pirkimus nėra

Paskelbimo data

Pavadinimas

Tiekėjas

Sudarytos sutarties vertė

Rodomų sutarčių skaičius - 1 Viso yra paskelbta - 1. Registruokitės norėdami matyti visas sutartis
Prieš 442 d. 25 KW fotovoltinės saulės elketrinės įsigijimas ir įrengimas Alytaus nakvynės namuose Solet Technics UAB

25 657 €

Informacija apie Alytaus nakvynės namai laimėtus viešuosius pirkimus 2015 m. - 2019 m. laikotarpiu


Nuo 2015 iki 2019 metų Alytaus nakvynės namai (įm. kodas: 149938665), kaip viešųjų pirkimų tiekėjas, laimėjo ir sudarė viešųjų pirkimų sutartis: 7. Sudarytų sutarčių bendra suma: 19786 Eur.

Laimėjimų statistika pagal laikotarpį:

 • 2015 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2016 m. sudaryta sutarčių: 0. Sutarčių vertė: 0 Eur;
 • 2017 m. sudaryta sutarčių: 2. Sutarčių vertė: 4000 Eur;
 • 2018 m. sudaryta sutarčių: 3. Sutarčių vertė: 13086 Eur;
 • 2019 m. sudaryta sutarčių: 2. Sutarčių vertė: 2700 Eur.

 • Alytaus nakvynės namai daugiausiai sutarčių (7) sudarė pagal šį BVPŽ kodą: 85311000-2 (Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu.). Pagal sutarčių sumas daugiausiai (19786 Eur.) buvo parduota pagal BVPŽ 85311000-2 (Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu.).

  Kiti tiekėjai, kurie viešajame sektoriuje pagal įmonės Alytaus nakvynės namai veiklą sudarė daugiausiai sutarčių ir gali būti laikomi konkurentais: Lietuvos psichikos negalios žmonių bendrija "Giedra" | VšĮ "Actio Catholica Patria" | Vilniaus arkivyskupijos Caritas | Asociacija Kauno "Arkos" bendruomenė | Viešoji įstaiga "Futura Oggi" |

  Šie duomenys apie Alytaus nakvynės namai viešuosius pirkimus yra parengti pagal Viešųjų pirkimų tarnybos duomenis. Statistika yra skaičiuojama pagal sutarties sudarymo datą (ne pagal paskelbimo-viešinimo). Laikotarpis: 2015 m. – 2019 m. Remiamasi informacija apie sudarytas sutartis, kurios viešinamos visiems, net ir neskelbiamiems pirkimams.

  Tokio tipo statistika domina tiekėjus, kuriems viešieji pirkimai yra svarbi verslo dalis, arba jie svarsto apie galimybę pradėti dalyvauti konkursuose ir nori išsiaiškinti, kokia yra konkurencija. Pagal reikiamus kriterijus galime paruošti individualias analizes Jūsų įmonei: kiek konkurentų Jūsų sektoriuje, kokius konkursus ir kokia kaina jie laimi bei kt. Užsiregistravusiems informacija apie naujus konkurentų laimėjimus yra siunčiam kas rytą el. paštu.;