CVP IS pirkimai

Pasirinkite, ar esate perkančioji organizacija, ar tiekėjas.

ESU PIRKĖJAS

Esu perkančioji organizacija ir noriu pirkti

ESU TIEKĖJAS

Esu tiekėjas (įmonė) ir noriu parduoti

Kitos naudingos nuorodos

CVP IS arba kitaip – Centrinė Viešųjų Pirkimų informacinė sistema yra platforma, kurioje galima gauti visą svarbiausią informaciją apie viešųjų pirkimų procesus, ciklą. Sistemoje tiekėjai gali greitai ir paprastai pateikti savo dalyvavimo paraišką tam tikruose konkursuose, tad tai – taupo laiką ir tuo pačiu užtikrina sklandų savo kandidatūros pateikimą.

Centrinė viešųjų pirkimų sistemos svarba

Centrinė viešųjų pirkimų sistema buvo sukurta tam, kad supaprastintų pirkimus, taip pat, užtikrintų kur kas greitesnį paraiškos pateikimą ir tuo pačiu paskatintų kuo daugiau tiekėjų dalyvauti, taip, žinoma, didinant konkurencingumą. Sistema buvo sukurta remiantis Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos bendrojo finansavimo lėšomis remiamą „Viešųjų pirkimų informacinės sistemos plėtros“ projektą (Nr. BPD2004-ERPF-3.3.0-02-04-0017).

Kam skirta CVP IS?

CVP IS sistemos funkcionalumas yra panaudojamas:
 • Skatinant smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus teikti savo kandidatūrą ir aktyviau dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Tai didina konkurenciją ir tuo pačiu padeda mažesniems verslams sėkmingai įtvirtinti savo veiklą.
 • Sistema valdoma labai paprastai, nereikalauja daug laiko paraiškos pateikimui, tad operatyviau išnaudojami žmogiškieji ištekliai, kurie pavedami tikslingam paraiškos pateikimui.
 • Taip pat CVP IS skelbimai didina viešųjų pirkimų skaidrumą.
 • Sistema padeda pagreitinti viešųjų pirkimų procesus, tad pasiekiamas optimalumas, kuris naudingas tiek tiekėjams, tiek organizacijoms.
 • Taip pat sistema padeda sumažinti sąnaudas tiekėjams, kurie nori teikti paraiškas.
 • Sistema padeda pagerinti viešųjų pirkimų apskaitą ir pasiekti didesnį tikslumą.
 • Galiausiai, garantuojamos įvairesnių pirkimo būdų panaudojimas, tad tiekėjai gali rinktis jiems labiausiai priimtiną.
 • Lyginant su ankstesne paraiškos pateikimo forma – sistema taupo laiką, pinigus ir garantuoja, kad kiekvienas tiekėjas, kuris racionaliai vertina savo galimybes – gali ne tik dalyvauti, tačiau ir laimėti konkursą.

  Kaip pateikti pasiūlymą CVP IS?

  Sistema sukurta taip, kad ja naudotis būtų labai paprasta, juolab, tai nereikalautų daug laiko. Dažniausiai po pirmo pateikimo – antras bus kur kas paprastesnis. Žingsnių pagalba nurodysime esminius niuansus, kuriuos turite žinoti, kad paraiškos pateikimas būtų pateiktas tvarkingai.

  1. Prisijunkite prie CVP IS.

  2. Radus konkursą spauskite „Priimti kvietimą“.

  3. Pasiūlymo pateikimas.

  3.1. Spauskite: „Mano pirkimai“.

  3.2. Pasirinkite paruoštą pirkimo pasiūlymą, kuris turi būti įkeltą į elektroninę platformą.

  3.3. Peržiūrėkite įkeltus dokumentus, patikrinkite juos.

  3.4. Prisekite trūkstamus dokumentus (apie reikalingų dokumentų būtinumą informacija nurodyta konkurso paraiškoje).

  3.5. Prisekite dokumentus, kuriuose yra pateikiamas jų kainos, termino pasiūlymai, taip pat – jo techninės charakteristikos. Tam yra pateiktos prisegimo vietos vadinamos „vokais“.

  3.6. Papildomai įkelkite pasiūlymo pateikimą. Geriausią jį rašyti WORD failu ir konvertuoti į PDF, kad dokumento turinys neišsikraipytų.

  3.7. Spauskite „Atlikta“.

  4. Visada galite papildomai peržiūrėti pateikto pasiūlymo santrauką, kurią rasite: „Peržiūrėti pasiūlymo santrauką“.

  5. Pasirašykite pasiūlymą mobiliuoju parašu arba lokaliu įrenginiu.

  6. Baigus – automatiškai atsiras patvirtinimas, kad pasiūlymas yra pateiktas.

  Pasiūlymo pateikimas – greitas ir paprastas, tad nebūtina samdyti specialisto, kuris bus atsakingas už pateikimą. Dažniausiai žingsnių pagalba net ir be patirties – pateikti pasiūlymą organizacijai bus paprasta.

  CVP IS administruoja:

  Viešųjų pirkimų tarnyba Kareivių g. 1, LT-08221 Vilnius Tel. (8 5) 219 7000 Faks. (8 5) 213 6213 El. p. info@vpt.lt

  Jeigu turite klausimų – skatiname susisiekti nurodytais CVP IS kontaktais. Specialistai atsakys į visus klausimus bei pateiks reikalingą informaciją tikslingam paraiškos pateikimui.